5 zasad udanych zakupów, które każdy rodzic powinien znać

5 zasad udanych zakupów, które każdy rodzic powinien znać

5 zasad udanych zakupów, które każdy rodzic powinien znać

Każdy z nas jest inny – jedni zakładają czapeczkę latem inni nie, są tacy, którzy używają tylko wózków i Ci, którzy kochają chusty, mamy frakcję zwolenników i przeciwników słodyczy, ale jedna uniwersalna cecha łączy wszystkich rodziców… Wszyscy chcemy, aby dzieci jadły dobrze – zdrowo i różnorodnie.

Tutaj z pomocą przychodzą Grupy Zakupowe na kooperatywni.pl

 

Jak to działa?

 

  1. Po sąsiedzku

Dołącz do jednej z istniejących Grup Zakupowych, albo razem ze znajomymi stwórz własną, zamawiaj ekologiczne produkty online, a swoje zamówienia odbieraj blisko miejsca zamieszkania. Zaskoczą Cię nie tylko świetne „grupowe” ceny, ale także poczucie sąsiedzkiej wspólnoty, radość z wspierania małego lokalnego rynku i wzajemna pomoc. Nie możesz akurat odebrać zamówienia? Z pewnością zrobi to za Ciebie ktoś znajomy z Grupy i podrzuci do domu.

 

  1. Wszystko eko – w jednym miejscu

Pyszne warzywa i owoce od lokalnych dostawców, świeże pieczywo, jajka, mąki i kasze, zdrowe słodycze i przekąski, ekologiczne kosmetyki oraz środki czystości – wszystko, czego potrzebujesz na co dzień zamówisz w jednej Grupie Zakupowej od sprawdzonych dostawców. Są to najczęściej rolnicy z małych gospodarstw, producenci ekoproduktów i dystrybutorzy sprawdzonej żywności z Włoch czy Grecji. Na kooperatywni.pl zrobisz różnorodne zakupy na cały tydzień – cyklicznie.

 

  1. Zdrowo

W budowaniu naturalnej odporności nie ma nic ważniejszego niż zdrowa, zbilansowana dieta na co dzień. Jadłospis bogaty w ekologiczne, wysokiej jakości produkty, jak warzywa i owoce, kasze i mąki, oleje, pieczywo, a nawet zdrowe słodycze zapewnią Ci cotygodniowe zakupy na kooperatywni.pl. To produkty od małych, lokalnych dostawców – ze zrównoważonej uprawy i bez chemii, za to uprawianych z pasji i miłości do środowiska wokół nas.

 

  1. Ekologicznie

Produkty dostarczane bezpośrednio przez lokalnych dostawców minimalizują ślad węglowy oraz skracają drogę dotarcia do konsumenta. To krótki proces, z pominięciem sklepowych magazynów i półek. Grupy Zakupowe zamawiają produkty bezpośrednio u producentów, najczęściej polskich. Na kooperatywni.pl znajdziesz także włoskie albo greckie jedzenie – to wyjątki od zaprzyjaźnionych dystrybutorów na małą skalę, przyjazną środowisku.

 

  1. W dobrych cenach

Zakupy Grupowe na kooperatywni.pl wpisują się w zasadę zrównoważonego rynku. To oznacza, że Ty płacisz mniej za jakościowe, ekologiczne produkty, a dostawca zarabia więcej niż w typowo „sklepowym” schemacie. Co tu dużo pisać, wystarczy porównać ceny w akcjach zakupowych z dowolnie wybranym sklepem ze zdrową żywnością. Rachunki powiedzą same za siebie.

 

Podoba Ci się idea zakupów na kooperatywni.pl? Zatem Ty też się zarejestruj – kupuj świadomie, zwracaj uwagę na jakość produktów oraz to, skąd one pochodzą, dbaj o zdrowie swojej rodziny i kondycję planety. Zamawiaj w Grupach Zakupowych na kooperatywni.pl – przyjazne ceny Cię zaskoczą!

 

 

Komentarze