Polska Róża

Polska Róża
Polska Róża to całkowicie polska firma z tradycją. Została założona 40 lat temu, w 1979 roku, przez inż. Ernesta Michalskiego, który odkrył bogactwo, jakie dają owoce róży. Owoce róży, odmiany Rosa rugosa, to jedno z naj...


Więcej

Polska Róża to całkowicie polska firma z tradycją. Została założona 40 lat temu, w 1979 roku, przez inż. Ernesta Michalskiego, który odkrył bogactwo, jakie dają owoce róży. Owoce róży, odmiany Rosa rugosa, to jedno z najbogatszych źródło naturalnej, owocowej witaminy C, rosnące naturalnie w Polsce.
Owocowa witamina C jest w wysokim stopniu przyswajana przez ludzki organizm. Owoce, z których robimy sok pochodzą z ekologicznych plantacji. Pity regularnie zwiększa odporność organizmu, a także dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia. Witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, który jest jednym z głównych budulców naszych organizmów. Jej dostatek, który dostarcza między innymi sok z róży, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Zdrowe i smaczne soki ekologiczne

Jesteśmy producentem soków NFC to oznacza, że soki Polska Róża nie pochodzą z koncentratu, ale z bezpośredniego tłoczenia. Owoce które wykorzystujemy do produkcji soków bio myjemy, a następnie wyciskamy (tłoczymy). Uzyskany w ten sposób sok trafia do beczki, skąd jest później rozlewany do butelek i kartonów. Od tradycyjnych domowych soków wyciskanych różni się wyłącznie procesem pasteryzacji, który wydłuża jego przydatność do spożycia, jednocześnie umożliwiając jego przechowywanie w temperaturze pokojowej. Jednak po otwarciu, sok koniecznie trzeba schować do lodówki.

Jako producent soków NFC jesteśmy znani z naturalnego składu naszych wyrobów, które są wolne od sztucznych barwników, słodzików oraz konserwantów. Sięgając po ekologiczne soki Polska Róża masz pewność, iż w 100% składają się one wyłącznie z owoców tłoczonych na tradycyjnej prasie.


Mniej

Polska Róża, ul. Annopol 3, 03-236 Warszawa, 02-236 Warszawa

Produkty