Runoland

Runoland
Firma Runoland to nie tylko producent żywności, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku wyroby z lokalnych ziem. Naszą specjalnością jest przetwórstwo owocowo-warzywne, dlatego oferujemy takie rarytasy...


Więcej

Firma Runoland to nie tylko producent żywności, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku wyroby z lokalnych ziem. Naszą specjalnością jest przetwórstwo owocowo-warzywne, dlatego oferujemy takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z truskawek czy malin, jagody, nadzienia owocowe, a także warzywne farsze do pierogów, krokietów czy zapiekanek. Wśród propozycji naszej żywności dostępne są także prawdziwe perełki smaku, takie jak na przykład żurawina, ćwikła z chrzanem bądź ogórki małosolne, pozbawione sztucznych konserwantów i oparte na tradycyjnej recepturze, dostępne są w słoikach o różnej pojemności. Opakowania farszów warzywnych oraz nadzień owocowych, gramaturę dostosowujemy do potrzeb klientów.

Producent przetworów z naturalnym składem

Do tworzenia naszej żywności wykorzystujemy to, co ofiaruje nam runo leśne oraz Matka Natura. Działając jako producent przetworów z owoców i warzyw wykorzystujemy najlepsze komponenty pochodzenia organicznego. Bazujemy na naturalnych składnikach z okolicznych ziem zapewniając tym samym unikalny smak i aromat naszych wyrobów. Przetwórstwo owocowo-warzywne opieramy na sprawdzonych przepisach i doskonałej jakości składnikach, dbając o wspieranie dziedzictwa kulinarnego naszego regionu.

Nasza gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Produkcja wyrobów tradycyjnych, mrożonych i ekologicznych przebiega w oparciu o najwyższe standardy jakości. W ten sposób powstaje żywność, która zapewnia nie tylko niezwykłe doznania smakowe, ale cieszy także naturalnym składem bez zbędnych dodatków. Wierzymy bowiem, że produkty pochodzenia naturalnego nie potrzebują konserwantów czy barwników. Dzięki nowoczesnym metodom stosowanym w naszej przetwórni jesteśmy w stanie zapewnić żywność piękną, smaczną i bez sztucznych dodatków. Gwarancją naszej jakości i bezpieczeństwa są liczne certyfikaty, potwierdzające, że nasza działalność jest zgodna ze środowiskiem naturalnym. Wśród nich znajdują się takie dokumenty jak Certyfikat ekologiczny NOP na USA, Certyfikat Ekologiczny na UE, IFS, HACCP, ISO 9001:2008 czy Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.


Mniej

Runoland, Podwale 11, 56-200 Góra

Produkty