Oblaty Śląskie

Oblaty Śląskie
Zacznijmy od najważniejszego. KOCHAMY ŚLĄSK. I z tej miłości powstało wszystko, czym się zajmujemy i czym chcemy się z Wami dzielić. Nieustannie poszukujemy smaków, które pamiętamy z dzieciństwa. Wędrujemy śladami naszyc...


Więcej

Zacznijmy od najważniejszego. KOCHAMY ŚLĄSK. I z tej miłości powstało wszystko, czym się zajmujemy i czym chcemy się z Wami dzielić. Nieustannie poszukujemy smaków, które pamiętamy z dzieciństwa. Wędrujemy śladami naszych przodków. Sięgamy do prawdziwej, regionalnej kuchni, a inspirują nas babcie - nasze śląskie Omy, które zawsze miały coś do zmaszkecenia.

Od początku, czyli 2004 roku, skupiamy się na tym, co robiło się w naszej rodzinie od pokoleń: wypiekamy Oblaty. Tak, jak kiedyś - według tradycyjnej receptury i naturalnie.

Zależy nam, żebyśmy wszyscy wspomnieniami wrócili do czasów, kiedy można je było kupić na ulicach - świeżo upieczone, chrupiące, domowe. Z czasem w naszej ofercie pojawiały się kolejne produkty, ale idea pozostała ta sama: ma być smacznie, zdrowo i tradycyjnie.

Zapraszamy do nas, do świata pełnego śląskich symboli i smaków. Do miejsca, w którym nowoczesne rozwiązania przesiąknięte są duchem przeszłości. Wyruszcie z nami w podróż do kuchni naszych babć, spóbujcie tego, co mamy najlepsze. Pomaszkećcie z nami!


Mniej

Oblaty Śląskie, Visa Bell Sp. z o. o. ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11 , 43-200 Pszczyna

Produkty